Taniec dla przedszkolaków

Jeśli zależy Tobie, aby twoje dziecko umiało tańczyć, by było otwarte i śmiało wyrażało
siebie, powinieneś wiedzieć, że czas beztroskiego fikania w przedszkolu jest najbardziej kreatywnym okresem w życiu twojego malucha. I coś jeszcze. Ten czas nigdy się nie powtórzy.

Naukę tańca przedszkolaków opieramy na najbardziej atrakcyjnych technikach ruchu, stylach tanecznych i muzyce, które z łatwością wprawiają w ruch dziecięce nóżki i ciałka. Naszym sekretem w nauce najmłodszych jest wykorzystanie dziecięcej wyobraźni w przygotowanych przez nas choreografiach.

Na naszych lekcjach dzieci mogą poznawać konkretny styl : balet lub hip hop z tańcem
nowoczesnym, albo też uczyć się zróżnicowanych form. Jak to wygląda? Dzieci wcielą się w role kowbojów, postaci z bajek lub ulubionych zwierzaków i nawet nie zauważają, kiedy uczą się kroków i sekwencji ruchów.

Inspirujemy także wiedzą o świecie i kulturach oferując tańce świata (m.in. harmonizujący taniec hula) i tańce z przedmiotami (pompony, poi). Poprzez wybór repertuaru muzycznego do choreografii gwarantujemy dzieciom rozwój estetyczny , wspieramy ich pro- aktywność i kontakt z naturą. Poznajemy pszczoły, a także tańczymy rapując : „Odejdź od kompa, działaj nie bądź trąba”.

 

Tel. 605 780 193

kontakt@dance4balance.pl

www.dance4balance.pl

Formularz kontaktowy

11 + 1 =